top of page

E-kataloga tīmekļvietnes "www.shop.beijerref.lv" lietošanas noteikumi 18/04/2023.

1. Šie noteikumi ir paredzēti informācijas sniegšanai par SIA BEIJER REF LATVIA (“Pārdevējs”) interneta kataloga ("https://www.shop.beijerref.lv/") sortimentā esošo preču pasūtīšanas noteikumiem (“Noteikumi”) .

1.1. Pirms jebkādas Preču pasūtīšanas interneta veikalā lūdzam rūpīgi izlasīt šos Noteikumus un pārliecināties, ka tos pareizi sapratāt. Lūdzam pievērst uzmanību, ka pirms pieprasījuma pabeigšanas, Pircējam ir pienākums piekrist šiem Noteikumiem un Privātuma politikai, bet atsakoties to darīt, pieprasījuma veikšana nav iespējama.

1.2. Lūdzam ņemt vērā, kā Pircējs piekrīt šiem Noteikumiem un apņemas tos ievērot, nospiežot „Pasūtīt“ groza noformēšanas procesā internet katalogā un atzīmējot “Esmu iepazinies un piekrītu Pirkšanas noteikumiem”\”I agree to the Terms & Conditions and Privacy Policy” pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Ar tiem varat iepazīsties galvenā tīmekļvietnes lapas apakšā informācijas sadaļā.

1.3. Pirms pieprasījuma veikšanas lūdzam pārbaudīt noteikuma dokumenta aktualitāti. Šie noteikumi var būt mainīti jebkurā brīdi.

2. Pieprasījums interneta katalogā ("https://www.shop.beijerref.lv/") ir pieejams tikai juridiskām personām vai tam pilnvarotam personām.

2.1. Uz juridiskām personām attiecināmi normatīvo aktu noteikumi, kas regulē attiecības starp komersantiem un ar Preču pārdevēju noslēgtā līgumā par preču pirkšanu-pārdošanu noteikumi. Ja interneta katalogā preci pieprasīja juridiska persona, ar kuru Preču pārdevējam nav noslēgts līgums par preču pirkšanu-pārdošanu, tad uz attiecībām ar juridisko personu konkrētā pieprasījuma un no tā izrietošo saistību izpildē ir attiecināmi šī Līguma noteikumi.

Juridiskai personai, tās vārdā un interesēs rīkojas atbilstoši pilnvarota fiziska persona. Personai, kas veic pasūtījumu juridiskas personas vārdā, jābūt tam atbilstoši pilnvarotai un piereģistrētai mūsu sistēmā lai saņemt preci.

2.2. Juridiskam personām atkarīgi no izmantota apmaksas veida ir piemērots:

Kases aparāta čeks norēķinoties skaidrā naudā vai ar karti uz vietas, kas satur PVN rēķina rekvizītus vai čeks piestiprināts pie pavadzīmes.

Bezskaidras naudas norēķina gadījumā:

Ja juridiskas personas vai tas pilnvarotas personas nav mūsu sistēmā vajadzēs piereģistrēt firmas rekvizītus/personu un jāizraksta priekšapmaksas rēķinu vai jāslēdz līgumu ar pēcapmaksu noteikumiem. Juridiskās personas, kuras ir noslēgušās ar mums pēcapmaksas vienošanos, var veikt pasūtījumus ar pēcapmaksu.

3. Lai saņemt pasūtījumu pēc pieejamības statusa apstiprināšanas nepieciešams:

Saņemot Preces uz vietas, pilnvarošanas statusa un pasūtījuma informācijas pārbaudei vajadzīgs:

1) norādīt pasūtījuma numuru;

2) uzrādīt derīgu personu apliecinošu dokumentu.

Ja Preces paņems cita persona kas nav mūsu pilnvaroto sarakstā pasūtot Preces, tai jābūt norādītai kā Preču saņēmējam e-pastā, pasūtīšanas komentāros vai pa telefonu. Ja Pircējs ir juridiska persona, Pārdevējam ir tiesības pieprasīt pilnvaru Preču saņemšanai.

4. Preces cenas ir norādītas eiro valūtā ar PVN un bez iekļautas piegādes izmaksas.

Šī tīmekļvietne ir domāta galvenokārt ātrākai iepazīšanai ar produktu klāstu un saziņai ar mums pieprasījuma veikšanai caur e-pastu vai tālruņa starpniecību. Visam precēm: cenas , apraksts, attēli ir ar PVN un tam ir informatīvs raksturs. Cenas var mainīties jebkurā bridi un piegādes laiki\pieejamība tiek precizēti pēc pieprasījuma veikšanas ar mūsu pārdošanas menedžeri caur e-pastu vai tālruņu. Attēliem ir informatīvs raksturs, tas var atšķirties no gala precēs, iepazīties ar preci Jūs varat mūsu noliktavā pēc preces pieejamības statusa saņemšanas no mūsu pārdošanas menedžera. Piegādes pieejamība un cena tiek aprēķināta individuāli pēc pasūtījuma izveides un pēc vienošanas ar pārdošanas menedžeru.

5. Lai veiktu pieprasījumu, pievienojiet vēlamos produktus grozam un nospiediet "Pasūtīt". Nākamajā solī lūdzu aizpildiet informācijas laukus: Email for order confirmation/e-pasts, First name/Vārds, Last name/Uzvārds, Company name/Uzņēmuma nosaukums, Phone/Telefona numurs, Address/Adrese, City/Pilsēta. Spiediet "Continue" un vēlāk pārskatiet, piekrītiet noteikumiem un veiciet pieprasījumu "Place Order". Pēc pieprasījuma apstrādes ar Jums sazināsies mūsu pārdošanas menedžeris lai precizētu pozīciju pieejamību, cenu un piegādes laikus, ja ir nepieciešamība pievienojiet piezīmes ar papildus jautājumiem vai prasībām grozā pirms pieprasījuma noformēšanas. Pasūtījuma informatīvas kopējās izmaksas ar PVN tiek aprēķinātas noformējot pieprasījumu. Piegādes pieejamība un cena tiek aprēķināta individuāli pēc pasūtījuma izveides un pēc vienošanas ar pārdošanas menedžeru.

Atteikuma/izziņas/uzziņas veidlapas ir ievietotas tīmekļvietnēs apakšēja daļā “Informācija”.

bottom of page